Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE,

rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 ze względu na sytuację pandemii odbędzie się w reżimie sanitarnym.

Nie będzie wspólnego spotkania uczniów, nauczycieli, dyrektora i rodziców.

1 września 2020r. na spotkania z wychowawcami zapraszamy:

ZERÓWKI

o godz. 9.00 – przedszkolaki z „zerówki A”- dzieci z Gliny, Dyzina i Starej Wsi wraz z rodzicami – wejście od strony parkingu, spotkanie na sali gimnastycznej (wych. Justyna Kędziorek)

o godz. 9.00 – przedszkolaki z „zerówki B” – dzieci z Dąbrówki i Pogorzeli wraz z rodzicami – wejście główne, spotkanie na świetlicy (wych. Ewa Gas)

KLASY PIERWSZE

o godz. 9.00 – uczniowie klasy IA wraz z rodzicami – (I grupa – nazwiska od „B”  do „J” ) – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr 4

(wych. Renata Chmiel-Czop)

o godz. 9.40 – uczniowie klasy IA wraz z rodzicami – (II grupa – nazwiska od  „K”  do „Ż” ) – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr 4

(wych. Renata Chmiel-Czop)

o godz. 9.10 – uczniowie klasy IB wraz z rodzicami – (I grupa – nazwiska od  „B”  do „K”) – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr 6

(wych. Sylwia Kloch)

o godz. 9.50 – uczniowie klasy IB wraz z rodzicami – (II grupa – nazwiska od „M”   do „Z” ) – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr 6

(wych. Sylwia Kloch)

KLASY: DRUGIE, TRZECIE I CZWARTE

o godz. 10.00 – uczniowie klasy IIA   – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr 3 (parter)

(wych. Sylwia Bieniek)

o godz. 10.00 – uczniowie klasy IIB   – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr 5 (parter)

(wych. Ilona Zawada-Kurdej)

o godz. 10.00 – uczniowie klasy IIIA   – wejście główne, spotkanie w sali nr 8 (piętro)

(wych. Urszula Frelek)

o godz. 10.00 – uczniowie klasy IIIB   – wejście główne, spotkanie w sali nr 12 (piętro)

(wych: Urszula Grzegorczyk)

o godz. 10.00 – uczniowie klasy IVA   – wejście główne, spotkanie w sali nr 9 (piętro)

(wych. Katarzyna Czajka)

o godz. 10.00 – uczniowie klasy IVB   – wejście główne, spotkanie w sali nr 11 (piętro)

(wych. Katarzyna Dobosz)

KLASY: PIĄTE, SZÓSTE, SIÓDME, ÓSME

o godz. 11.00 – uczniowie klasy VA   – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr4 (parter)

(wych. Magdalena Musik)

o godz. 11.00 – uczniowie klasy VB   – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr6 (parter)

(wych. Małgorzata Matejczuk)

o godz. 11.00 – uczniowie klasy VIA   – wejście główne, spotkanie w sali nr3 (parter)

(wych. Ewa Zuchniak)

o godz. 11.00 – uczniowie klasy VIB   – wejście główne, spotkanie w sali nr5 (parter)

(wych. Katarzyna Łagoda)

o godz. 11.10 – uczniowie klasy VIIA   – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr8 (piętro)

(wych. Łukasz Gos)

o godz. 11.10 – uczniowie klasy VIIB   – wejście od strony boiska, spotkanie w sali nr12 (piętro)

(wych. Anna Zawadka)

o godz. 11.10 – uczniowie klasy VIIIA   – wejście główne, spotkanie w sali nr9 (piętro)

(wych. Anna Fila)

o godz. 11.10 – uczniowie klasy VIIIB   – wejście główne, spotkanie w sali nr11 (piętro)

(wych. Dorota Pluta)

BARDZO PROSIMY, ABY PAMIĘTAĆ O OBOWIĄZKU ZAŁOŻENIA MASECZKI ZASŁANIAJĄCEJ USTA I NOS I DEZYNFEKCJI RĄK PRZY WEJŚCIU.

UCZNIOWIE PO WEJŚCIU DO SALI MOGĄ MASECZKI ZDJĄĆ.

Elżbieta Osuch-dyr.Zespołu