Rada Pedagogiczna

  1. Elżbieta Osuch – dyrektor Szkoły, historia
  2. Ewa Gas  – wicedyrektor Szkoły, edukacja wczesnoszkolna
  3. Sylwia Bieniek – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. Ia
  4. Julia Nicole Caba – język japoński
  5. Renata Chmiel-Czop – edukacja wczesnoszkolna, wych, kl. IIIa
  6. Joanna Deperas-Standyło – matematyka, informatyka, wych. kl. VIIa
  7. Katarzyna Dobosz – historia, wych. kl. VIIIa
  8. Urszula Frelek – edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wych. kl. IIa
  9. Małgorzata Gawrońska – religia
  10. Wanda Glinka – język polski, wych. kl. IVb
  11. Urszula Grzegorczyk – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. IIb
  12. Martyna Golec – wych. przedszkolne
  13. Paulina Jedynak – edukacja wczesnoszkolna
  14. Justyna Kędziorek – wychowanie przedszkolne, wych oddziału przedszk. 0b
  15. Dorota Kloch – psycholog, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. IIIb
  16. Sylwia Kloch – edukacja wczesnoszkolna
  17. Katarzyna Kostrzewa – edukacja wczesnoszkolna
  18. Kamila Kościanek – muzyka
  19. Paulina Kornacka – język angielski, wych kl. VIa
  20. Karolina Kurek – wych. przedszkolne, wych oddziału przedszk. 0a
  21. Katarzyna Łagoda – język niemiecki, wych. kl. Vb
  22. Kamila Kołtonowska – język polski, biblioteka, świetlica, wych. kl. VIa
  23. Magdalena Kubicka – geografia, chemia
  24. Małgorzata Matejczuk – język angielski, wych. kl. VIIIb
  25. Jolanta Margol – religia
  26. Hanna Masna – wych. fizyczne
  27. Barbara Markiewicz – świetlica
  28. Magdalena Musik – przyroda, biologia, technika, wych. kl. IVa
  29. Iwona Pawlak – język angielski
  30. Dorota Pluta – matematyka, wych. kl. VIIb
  31. Danuta Potiopa – matematyka
  32. Zbigniew Raczkowski – wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  33. Krzysztof Rzążewski – fizyka, chemia
  34. Anna Samul – rewalidacja
  35. Agnieszka Szerszenowicz – nauczyciel wspomagający
  36. Paweł Ślusarczyk – wych. fizyczne
  37. Monika Wasiak-Wiktorowicz – logopeda
  38. Marcin Wrzosek – wych. fizyczne
  39. Iwona Zawada-Kurdej – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. Ib
  40. Anna Zawadka – język polski, etyka, kl. VIb
  41. Dorota Ziółek – pedagog, świetlica
  42. Ewa Zuchniak – język polski, wych. kl. Va
  43. Aneta Żebrowska – edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

Brak możliwości komentowania.