Ślubowanie klas pierwszych

Dzień 13 października 2022 r. na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. To właśnie w tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona społeczności szkolnej. W części oficjalnej uroczystości wzięli udział : Pani Elżbieta Osuch Dyrektor Szkoły , Pani Magdalena Musik Wicedyrektor Szkoły , ksiądz proboszcz Krzysztof Cąkała, licznie przybyli rodzice , nauczyciele i starsi uczniowie.

Pierwszoklasiści rewelacyjnie zaprezentowali przygotowaną część artystyczną pokazując , że potrafią pięknie śpiewać, grać na instrumentach, tańczyć, recytować wiersze oraz odpowiadać śpiewająco na pytania egzaminacyjne zadawane przez starszych kolegów. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Panią Elżbietę Osuch oraz Wicedyrektor Panią Magdalenę Musik. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Podczas ceremonii najmłodsi uczniowie otrzymali tarcze, legitymacje szkolne, oraz pamiątkowe dyplomy i kubki.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!
Wychowawczynie klas 1a i 1b
Paulina Jedynak i Ilona Zawada-Kurdej