21.03.2024 – Pierwszy Dzień Wiosny

W dzisiejszym dniu świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie klas 4-8 powitali wiosnę kolorowym pokazem Pań Wiosen i mody wiosennej. Wszystkie stroje były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne, co świadczy o kreatywności uczniów. Pokaz wzbudził wiele pozytywnych emocji. Na zakończenie pokazu wszystkie klasy rywalizowały w quizie o wiośnie.

Na podium znalazły się:

1miejsce – klasa 6a,

2miejsce – klasa 4a,

3miejsce – klasa 5a.

Szkolne korytarze zostały także kolorowo przyozdobione. Każda klasa miała za zadanie udekorować drzwi sal lekcyjnych wiosennymi motywami. Uczniowie wykazali się ciekawymi pomysłami, olbrzymim wkładem pracy i niesamowitą jakością wykonania. W tym dniu w szkole było wesoło i kolorowo. A na przerwach z głośników rozbrzmiewała wiosenna muzyka. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę i życzymy, aby każdy dzień w roku był tak radosny jak dzisiaj.