Nasza Szkoła jest OK

W latach 2020-2022 Szkoła Podstawowa im. Polskich Dzieci Syberyjskich w Starej Wsi  uczestniczyła w działaniu Całościowy Rozwój Szkoły (CRS1) w ramach programu „Szkoła ucząca się” realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej  oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Podsumowanie działań Szkoły w programie miało miejsce podczas spotkania podsumowującego, które odbyło się 28 lutego 2022r.

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że nauczyciele Szkoły i Przedszkola w swojej pracy koncentrują się na poprawie jakości nauczania poprzez wdrażanie strategii OK oraz współpracę nauczycieli w tym zakresie.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, rodzice i nauczyciele oraz asystentka szkoły w programie „Szkoła ucząca się”.