,,Młodzi ekolodzy” – sukcesy

Ośmiu uczniów naszej Szkoły wzięło udział w III Powiatowym Konkursie  Przyrodniczym „Młodzi ekolodzy”, zorganizowanym pod honorowym patronatem starosty otwockiego.  Głównym celem konkursu było upowszechnianie wiedzy przyrodniczej, propagowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni, motywowanie i podejmowanie działań na rzecz środowiska naturalnego. Była to także doskonała okazja dla uczniów do rozwijania swoich zdolności plastycznych oraz fotograficznych.

W II grupie wiekowej – klasy IV-VI szkoły podstawowej – wyróżnienie otrzymała Amelia Szerszenowicz, a w III grupie wiekowej – klasy VII-VIII szkoły podstawowej- III miejsce zdobył Jakub Szerszenowicz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom, zachęcamy do podejmowania kolejnych działań na rzecz ochrony środowiska. Życzymy dalszych sukcesów.