Wielkanoc

Dnia 25 marca w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość z okazji Wielkanocy. Uczniowie klasy 2a oraz 0a swoim śpiewem, tańcem i wierszami wprowadzili społeczność szkolną w klimat Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Na akademii mieliśmy zaszczyt gościć Pana Profesora Sylwestra Porowskiego, Pana Profesora Stanisława Filipka, Dyrektora SOSW w Lesznie Krzysztofa Radkowskiego oraz Księdza Proboszcza Krzysztofa Cąkałę. Z okazji Dnia Kapłana złożyliśmy Księdzu Prałatowi najserdeczniejsze życzenia za wieloletnią posługę i trud włożony w duchowe wychowanie dzieci i młodzieży.

Na zakończenie Pani Dyrektor Elżbieta Osuch złożyła wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia.

Zbliżające się święta to czas, kiedy przeżywamy pamiątkę męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wszelkiej pomyślności, serdecznych spotkań i rodzinnej bliskości.