Sukces Elizabet – uczennicy klasy VIIIb!

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza uczennica, Elizabet Makeyewa z klasy 8b, zdobyła pierwsze miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego. To ogromne osiągnięcie jest wynikiem jej ciężkiej pracy, determinacji oraz pasji do nauki języka niemieckiego. Konkurs odbył się 20.03.2024r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku, gdzie spotkali się najlepsi uczniowie z całego powiatu, aby rywalizować w znajomości języka niemieckiego. Uczestnicy musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, w tym ze zrozumieniem ze słuchu, czytaniem ze zrozumieniem, gramatyką i słownictwem, a także wiedzą o krajach niemieckojęzycznych. Do konkursu Elizabet przygotowywała się pod okiem Pani Katarzyny Łagody. W dniu 20.05.2024r. w PMDK w Otwocku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Serdecznie gratulujemy Elizabet i życzymy jej dalszych sukcesów oraz nieustającej pasji w nauce języków obcych. Jesteśmy przekonani, że przed nią jeszcze wiele wspaniałych osiągnięć i niezapomnianych przygód językowych.

Brawo, Elizabet! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i trzymamy kciuki za Twoją przyszłość!