11 czerwca 2026 r. Tomasz Jobda, uczeń klasy VIIIb, uczestniczył w uroczystej gali wręczenia dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Wydarzenie odbyło się w Warszawie i zgromadziło uczniów z całego województwa, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w konkursach przedmiotowych.
Podczas gali Tomasz odebrał dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu Laureata Konkursu Przedmiotowego z Geografii. To prestiżowe wyróżnienie jest efektem jego ogromnej wiedzy, systematycznej pracy, wytrwałości oraz pasji do geografii. Dyplom laureata wręczyła Mazowiecka Kurator Oświaty, Pani Wioletta Krzyżanowska.
Serdecznie gratulujemy Tomaszowi tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy mu dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji!


















