DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność i podziękowanie dla tych, którzy edukują i kształtują przyszłe pokolenia, którzy każdego dnia inspirują i motywują swoich uczniów.

Drodzy Nauczyciele, dziękujemy za trud, serce i pasję wkładane w nauczanie, za wszystkie lekcje, zarówno te w klasie, jak i te życiowe, za cierpliwe słowa i mądrość, która kształtuje nasze jutro.

W tym wyjątkowym dniu życzymy, aby każda chwila spędzona w Szkole przyniosła Państwu radość i poczucie spełnienia w pracy edukacyjnej. Niech każda lekcja będzie źródłem satysfakcji, a entuzjazm i pasja do nauczania niech nieustannie sprzyjają rozwijaniu młodych umysłów. Życzymy tyle cierpliwości, ile lekcji. Tyle radości i uśmiechów od uczniów, ile jest dni w roku szkolnym!

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Niepedagogicznym życzymy zdrowia, szczęścia, sukcesów zawodowych i wytrwałości w realizacji własnych planów.