DZIEŃ KRAWATA I MUSZKI CZYLI OBCHODY DNIA CHŁOPAKA 2020

Mucha, krawat szyku doda!
Niech trwa na kulturę moda!

30 września 2020r. to nie tylko znane wszystkim święto męskiej części naszej społeczności szkolnej, ale także dzień kreatywności i wyobraźni dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Tego dnia Samorząd Uczniowski ogłosił akcję Mucha, krawat szyku doda!

Uczniowie musieli zadbać o to, aby głównym elementem  ich stroju  była mucha lub krawat. Jak zawsze do akcji włączyła się spora liczba uczniów i nauczycieli. Korytarz szkolny rozświetlił się całą feerią barw, kształtów krawatów i much. Radość na twarzach uczniów porównujących swoje elementy garderoby może świadczyć o tym, że dzień był udany.

Na zdjęciach staraliśmy się utrwalić najciekawsze krawaty oraz pokazać, jak pięknie wyglądają uczniowie w tak odświętnym niecodziennym wydaniu. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy!

Męskiej części naszej Szkoły jeszcze raz życzymy sukcesów w życiu, dużo uśmiechów i wiele radości!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego