Grupa Wsparcia

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej w naszej Szkole nadal pragnie pomagać i wspierać rodziców w procesie wychowawczo-edukacyjnym naszych uczniów. Rozesłaliśmy do Państwa informacje przez dziennik elektroniczny o dostępności dla Państwa specjalistów.
Psycholog chętnie wesprze w ewentualnych trudnościach emocjonalnych, zarówno dzieci jak i rodziców.
Pedagog pomoże rozwiązać wątpliwości wynikające z nowego systemu edukacji i oswoić to, co trudne dla Waszych dzieci.

Dodatkowo p. Kamila Kołtonowska jest dostępna dla uczniów, którzy potrzebują pomocy w zadaniach z języka polskiego ( kl. 4-8), a p. Barbara Markiewicz dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej ( kl.1-3)

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu.