Karnawał 2024!

Na zakończenie karnawału 2024 w naszej Szkole zorganizowano dyskotekę dla klas 4-8 oraz bal kostiumowy dla oddziału przedszkolnego i uczniów klas 1-3.

Tego dnia sala gimnastyczna mieniła się barwami czerwieni. Motywem dominującym były serca. Zjawiskowy wygląd sali i mieniące się kolorowe światełka wprowadziły dzieci w wesoły nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy. Młodsze dzieci tańczyły w rytm znanych utworów oraz brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych prowadzonych przez wolontariuszy – uczniów starszych klas. Dzieci  bawiły się wspaniale.

Doskonała zabawa połączona była z akcją charytatywną dla chorego Krzysia. Rada Rodziców zorganizowała możliwość zakupu słodkich deserów, ciast, popcornu, waty cukrowej oraz soków. Cały dochód ze sprzedaży smakołyków został przeznaczonego na leczenie dziecka.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie zabawy oraz wsparcie akcji charytatywnej.