„Kolejne Serce dla Ukrainy”

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele oraz wszyscy zaangażowani w kolejną edycję zbiórki potrzebnych artykułów dla Ukrainy!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz Wielkie Serce! Kolejny raz udowodniliśmy, że w trudnej sytuacji potrafimy podzielić się tym, co posiadamy, by wspomóc potrzebujących. To piękny i szlachetny gest.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za mobilizację oraz nieustającą chęć pomagania naszym Sąsiadom. Wszystkie produkty zostały przekazane do dwóch szkół w obwodzie lwowskim Добротвірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів w miasteczku Dobrotvir oraz Зубівмостівська гімназія we wsi Zubiv Most – Szkoły te podczas alarmów bombowych służą jako schrony. Dzięki Wielkim Sercom zgromadziliśmy nie tylko bardzo dużą ilość żywności, słodyczy ale również mnóstwo materiałów plastycznych, które umilą dzieciom czas  w trakcie przebywania w schronach.