Listopadowe LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI!

Za szkolnymi oknami wieje wiatr i deszcz dudni o parapety, a w szkolnych murach co rusz słychać równomierny stukot, odgłosy wiercenia i cudowną relaksacyjną muzykę. Zastanawiacie się pewnie, skąd biorą się te wszystkie tajemnicze dźwięki? My znamy sprawców! To klasa 5a z zacięciem ćwiczy szycie na maszynach, a klasa 5b z użyciem wiertarek, młotków, pił, dłut i innych fantastycznych narzędzi, prowadzone są poważne badania właściwości drewna, w wielu zakamarkach rozkwita w pełni niesłabnące zamiłowanie do szydełkowania, a w niejednej klasie panuje poruszenie, bo dzięki zajęciom z lupami można oglądać świat w zdecydowanie większym rozmiarze. A wszystko to za sprawą programu #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI, dzięki któremu dla naszych uczniów zakupione zostały fantastyczne, wspierające ich wszechstronny rozwój sprzęty!