„Młodzieżowy Talent Gminy Celestynów”

Dnia 17 sierpnia 2024 roku odbył się konkurs „Młodzieżowy Talent Gminy Celestynów”, który zgromadził młodych, utalentowanych uczestników z całej gminy. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania umiejętności artystycznych młodzieży w różnych kategoriach. Szkoła Podstawowa im. Polskich Dzieci Syberyjskich w Starej Wsi miała zaszczyt być reprezentowana przez cztery uczennice: Emilię Bieńkowską, Zuzannę Bronisz, Oliwię Koc oraz Julię Nowak. Wszystkie dziewczęta pięknie zaśpiewały, wzbudzając zachwyt wśród zgromadzonej publiczności. Wyjątkowe osiągnięcia odniosły dwie nasze reprezentantki. Emilia Bieńkowska, która poza śpiewem zdobyła I miejsce w kategorii taniec, wykonując imponujący pokaz, który oczarował zarówno jury, jak i widzów. Zuzanna Bronisz triumfowała zdobywając ex aequo I miejsce w kategorii śpiew, w uznaniu za swój występ pełen emocji i profesjonalizmu. Jest to ogromny sukces dla naszej szkoły, który pokazuje, jak wielki talent drzemie w naszych uczniach. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom oraz życzymy dalszych sukcesów na przyszłych konkursach!