Nasze szkolne talenty!

Ilu uczniów w szkole, tyle dziecięcych talentów. Jedne widać wyraźnie, inne ukryte czekają cichutko, aż ktoś je odkryje. Czasem zdarza się, że widzimy zdolności, ale z różnych przyczyn nie angażujemy się w ich rozwijanie, a czasami wręcz odwrotnie – predyspozycja zmienia się w pasję. Taką pasję w sobie odnalazła właśnie Maja, uczennica klasy 3a, która od kilku miesięcy uczęszcza na zajęcia z lekkiej atletyki do Akademii Sportu Otwock. Bierze udział w projekcie biegowym dla dzieci w wieku 6 -13 lat. Zdolna uczennica, na swoich pierwszych zawodach Warszawskiej Ligi Biegowej odbywających się na warszawskim AWF-ie, biegnąc na dystansie 300 m wspaniale współzawodniczyła pokazując odwagę i determinację. Na drugich zawodach WLB Maja sprawiła wielką niespodziankę i zdobyła brąz!

Bardzo cieszymy się z jej wyników, życzymy dalszych sukcesów!