NASZE TALENTY

Nasza Szkoła pełna jest utalentowanych uczniów, którzy raz za razem błyszczą na podium wielu konkursów.

Z ogromną przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach, serdecznie gratulując członkom Zespołu Wokalnego Szkoły Podstawowej w Starej Wsi, w składzie: Maja Możdżonek kl. 4a, Oskar Dąbrowski kl.5a, Aleksandra Konieczna kl. 5a, Karolina Balas kl. 5a, Julia Nowak kl. 5b, Agata Koc kl. 5b, Karolina Sobota kl. 5b, Julia Błachnio kl. 5b, Miłosz Koc kl. 5b, Emil Laskus kl. 6a zajęcia II miejsca (kategoria – zespoły) w IV Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej ,,Wszystko co mamy Polsce oddamy” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Olafa Palmego w Józefowie pod Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego.

Zapraszamy do oglądania nagrania konkursowego naszych laureatów.