NIESAMOWITE SUKCESY UCZNIA KLASY 6A!

Nikodem Tomaszewski to uczeń naszej Szkoły, a zarazem zawodnik klubu „KO Otwock Team”. Swoją przygodę z kickboxingiem rozpoczął trzy lata temu, trenując pod okiem doświadczonego trenera Bolesława Nowaka. Mimo krótkiego stażu, może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie krajowej i międzynarodowej, zdobywając medale w formule light-contact oraz kick-light. W dniach 31.05-02.06 2024 Nikodem wziął udział w Mistrzostwach Polski w Bałtowie, gdzie w formule light-contact wywalczył brązowy medal, zajmując trzecie miejsce. Kolejnym ważnym sukcesem był udział w Mistrzostwach Polski Północnej, które odbyły się 21.09 2024 w Kartuzach. Tam Nikodem sięgnął po złoto w formule kick-light, zdobywając tytuł mistrza. Ostatni weekend przyniósł kolejne sukcesy. Na Międzynarodowym Pucharze Słowacji Nikodem zaprezentował się znakomicie, zdobywając dwa medale: złoty w formule kick-light oraz srebrny w formule light-contact. Nikodem nie ustaje w treningach i dąży do powołania do kadry narodowej, aby móc reprezentować Polskę na nadchodzących Mistrzostwach Europy w 2025 roku. Jego determinacja i dotychczasowe osiągnięcia stanowią solidną podstawę do dalszych sukcesów na międzynarodowej scenie. Serdecznie gratulujemy!