NOWY ROK SZKOLNY I NOWE MOŻLIWOŚCI KOŁA WOKALNEGO!

Wraz z końcem września życie szkolne nabiera tempa. Przed nami wiele wspólnych imprez i uroczystości, będzie więc sporo okazji do pokazania naszych utalentowanych, młodych artystów. Zapraszamy więc wszystkich chętnych uczniów na zajęcia Koła Wokalnego, w każdy czwartek w godzinach 16.35 – 17.20. W tym roku będziemy mogli rozwinąć skrzydła dzięki rządowemu programowi #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI, w ramach którego na potrzeby zajęć, zakupione zostały kamery, profesjonalne oświetlenie, green screeny, mikrofony, mobilny głośnik i aparat fotograficzny. Nasz szkolny warsztat pracy wzbogacony został o możliwość nagrywania klipów wideo i montowania teledysków. Pierwsze próby za nami, a efekty już wkrótce na naszej stronie internetowej!