Przedstawienie „Piękna i Bestia”

Dnia 21 czerwca 2023 r. uczniowie naszej Szkoły z klas Oa, Ib, IVab, Vab , VIab, VII ab udali się wraz z opiekunami na ostatnią przedwakacyjną wycieczkę do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.

Mieliśmy wszyscy ogromną radość i przyjemność uczestniczyć w barwnym przedstawieniu

,,Piękna i Bestia” w reżyserii Pani Beaty Koc i w wykonaniu młodych, niesłychanie uzdolnionych aktorów , w tym dwojga naszych uczniów: Marysi Torchut z Va i Miłosza Koca z VIb.

Byliśmy pełni uznania dla pracy, zaangażowania młodych artystów, pięknych kostiumów                                   i cudownej muzyki. Młodzież poradziła sobie świetnie! Zadziwili nas swoją grą aktorską                      i umiejętnościami wokalnymi!

Pani Beacie Koc i wykonawcom serdecznie gratulujemy wspaniałego spektaklu.

A my, pełni niezapomnianych wrażeń, udaliśmy się na wspólne lody o smaku wakacji!

To był niezwykle udany wyjazd!