Sleeveface czyli Ubierz się w książkę!

Kolejny konkurs organizowany przez Szkolny Samorząd Uczniowski za nami. Wczoraj  uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Celem konkursu była popularyzacja książek i czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób; rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów oraz upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki.  Zadaniem uczniów było wyszukanie książki z ciekawą okładką i wykonanie kreatywnej fotografii osoby częściowo zakrytej przez okładkę wybranej pozycji. Na zdjęciu osoba powinna wkomponować się  w okładkę, uzupełnić ją, stanowić jej fragment.

W konkursie wzięło udział 6 osób, które wykonały bardzo ciekawe fotografie. Każde zdjęcie wyróżniało się oryginalnością i pomysłowością. Komisja konkursowa postanowiła docenić kreatywność każdego uczestnika. Wszystkim przyznano nagrody w postaci bonów o wartości 50 złotych do wykorzystania w jednej z sieci sprzedaży książek.

Uczniowie nagrodzeni:

Zuzanna Woźniak kl. 5a

Patrycja Filipowicz kl. 5a

Adam Gil kl. 5a

Zuzanna Laskus kl. 6b

Bernard Stefanowski kl. 6a

Zbigniew  Laskus kl.  8a

Serdecznie gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. Wszystkich uczniów zachęcamy do aktywnego udziału w organizowanych akcjach i konkursach.