SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

Na Międzynarodowy Turniej w Będzinie zakwalifikowali się adepci trenujący oraz uczący się w naszej Szkole! W sobotę (22.10.2023r.) na Arenie Będzin walczyli : Agnieszka Bakuła, Maja Bakuła, Łucja Czerwińska oraz Laura Rosik.

Agnieszka Bakuła – 3 srebrne medale
Maja Bakuła – 1 brązowy medal
Łucja Czerwińska – 1 brązowy medal
Laura Rosik – 2 srebrne medale

Serdecznie gratulujemy niesamowitych wyników!! Życzymy kolejnych sukcesów!!

Za dwa tygodnie podczas Europejskich Mistrzostw w Belgii, podczas turnieju w Liege, będzie reprezentował nas, Michał Woźniak – uczeń klasy VIIIb.

Następnie 12 listopada w Raszynie nasi uczniowie, Agnieszka Bakuła, Maja Bakuła, Oliwier Tarnawski, Łucja Czerwińska, Michał Woźniak, Laura Rosik, Zuzanna Woźniak, Anna Kiełtyka oraz Bernard Stefanowski, pojadą walczyć o kolejne trofea.

Trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

Przygotowania naszych uczniów prowadzi Sensei Klaudia Ćwiek 1 dan KWF , instruktorka ADSW Jissenkan Otwock.