” Świątecznie dla Sylwii Król”

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Wokół nas z dnia na dzień migocze coraz więcej  pięknych dekoracji świątecznych. W szalonym pędzie, gorączkowo poszukujemy prezentów, aby sprawić radość swoim bliskim. Cudowna magia świąt sprawia, że w naszych sercach budzi się wyjątkowo potężna moc – moc czynienia dobra. I tak w sobotnie popołudnie 14 grudnia w PMDK w Otwocku odbyła się niezwykła akcja ,,Świątecznie dla Sylwii Król”. 28-letnia Sylwia Król, matka trójki dzieci, pod koniec marca tego roku w jej głowie  pękł naczyniak, przez co zapadła w śpiączkę. Obecnie kobieta dzielnie walczy o powrót do zdrowia i dawnej sprawności, jej stan się poprawia, ale stale potrzebuje specjalistycznej kosztownej opieki i rehabilitacji. Chcąc wesprzeć Panią Sylwię w tej trudnej sytuacji, uczniowie z klasy 2a i 2b wystąpili podczas sobotniej imprezy witając zgromadzona publiczność utworem ,,Piosenka o pomaganiu ludziom”. Kolejne dwie wyśpiewane przez nasze wspaniale dzieci piosenki: ,,Pastorałka od serca do ucha” oraz piosenka ,,Aniołek, maleńki jak wróbelek”,  wprowadziły wszystkich w radosny świąteczny nastrój. Na scenie nie zabrakło również absolwentów naszej szkoły. Piękne wykonanie utworów ,,Kolęda Maryi”, ,,Noel”, oraz ,,Mario, czy już wiesz?” zaprezentowała Izabela Szerszenowicz. Kontynuacją naszego wsparcia, był zorganizowany w poniedziałkowe popołudnie na terenie szkoły kiermasz, z którego całkowity dochód przeznaczony został na rehabilitację Pani Sylwii. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.oraz za każdą złotówkę przeznaczoną na ten szczytny cel.

Brak możliwości komentowania.