Szkolenie eTwinning

W dniu 11.03. 2024 odbyło się szkolenie na temat korzystania z narzędzi eTwinning. Szkolenie poprowadziła Sylwia Kościkiewicz -Gryc, ambasadorka programu eTwinning i laureatka Global Teacher Award 2023.

Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać narzędzia dostępne w ramach programu eTwinning do współpracy międzynarodowej w obszarze edukacji. Sylwia Kościkiewicz -Gryc podzieliła się swoimi doświadczeniami i przekazała praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia projektów oraz komunikacji z partnerami z innych krajów.

Uczestnicy szkolenia mieli okazję również zapoznać się z przykładowymi projektami realizowanymi w ramach programu eTwinning, które odniosły sukces i przyniosły wymierne korzyści zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Dzięki tej wiedzy, uczestnicy mogli poznać najlepsze praktyki i inspiracje do własnych działań.

Szkolenie było doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, które mogą być bardzo cenne w pracy nauczyciela. Dzięki programowi eTwinning nauczyciele mają możliwość nawiązywania współpracy z kolegami z innych krajów, wymiany doświadczeń oraz rozwijania swoich kompetencji.

Podsumowując, szkolenie na temat korzystania z narzędzi eTwinning prowadzone przez Sylwię Kościkiewicz-Gryc było niezwykle inspirujące i pouczające, pozwalając nauczycielom poszerzyć swoje horyzonty i doskonalić umiejętności w zakresie współpracy międzynarodowej w obszarze edukacji.