SZKOLNE JASEŁKA

Święta Bożego Narodzenia to dla nas wszystkich szczególny czas, przepełniony chwilami wielkiej radości, wzruszeń i niespodzianek. Czas, kiedy odnajdujemy spokój, moment wytchnienia od codziennych trosk. W oczekiwaniu na te magiczne dni, 22 grudnia, uczniowie klas 3a i 3b, a także z grupy wokalnej i tanecznej, przygotowali jasełka bożonarodzeniowe. Mali aktorzy przenieśli widzów do ubogiej stajenki w Betlejem. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w otoczeniu pięknej scenografii przedstawili narodziny Jezusa. Klasyczne sceny biblijne przeplatały się ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. Występ wprowadził całą społeczność szkolną w świąteczny nastrój. Zapanowała rodzinna, ciepła atmosfera. Była to wspaniała okazja do złożenia sobie życzeń i podzielenia się opłatkiem.

Relacja powstała z wykorzystaniem sprzętu, zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.