Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Nowy rok szkolny uroczyście rozpoczęliśmy 3 września. Uczniowie wrócili po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej pełni siły i zapału do pracy. Wraz z nimi przed budynkiem szkoły zgromadzili się rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście:ks. Kan. Krzysztof Cąkała, Piotr Rosłoniec – wicewójt Gminy Celestynów, prof. Sylwester Porowski z Instytutu Wysokich Ciśnień w Lasku, Radni Gminy Celestynów: Leszek Gąsiorowski i Wiktor Piasecki  oraz pracownicy szkoły. To będzie rok pełen nowych doświadczeń, każdego dnia uczniowie będą poszerzali swoją wiedzę z różnych dziedzin. Najważniejsze jest jednak, aby zarówno dzieci, jak i dorośli byli bezpieczni. O podstawowych zasadach przypomniały asp. sztab. Anna Wasilewicz i mł. asp. Karolina Pardej – zaproszone Panie Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Przybył też prezes Wojciech Sobota  ze Strażakami z zaprzyjaźnionego OSP w Dąbrówce, którzy zachęcali naszych uczniów do zapisania się do Młodzieżowej Drużyny Strażackiej.

Brak możliwości komentowania.