Wycieczka klas piątych

W poniedziałek 12.02.2024r. uczniowie klas piątych wybrali się na wycieczkę do kina WILGA w Garwolinie na film pt. „Wonka”. Każda wycieczka odpowiednio zaplanowana i zorganizowana stwarza okazję do wyzwolenia wielostronnej aktywności dzieci, dostarcza nowych doświadczeń. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności odbioru dzieła filmowego (poszerzanie zainteresowań uczniów tworzywem filmowym w celu wykorzystania wiedzy na lekcji języka polskiego). Film dostarczył dzieciom wiele pozytywnych emocji. Bezpośrednio po seansie uczniowie odwiedzili kręgielnię w Pilawie, gdzie zespoły klasowe integrowały się, z sukcesem wykorzystując okazję do budowania umiejętności wspólnej zabawy, współdziałania i współzawodnictwa. Po zakończeniu gry i zjedzeniu pysznej pizzy wszyscy pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do szkoły.