Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dzisiejszy dzień minął pod znakiem ogromnych wzruszeń. Nadszedł upragniony przez wszystkich czas wakacji. Zanim jednak uczniowie opuścili mury szkolne i udali się na zasłużony wypoczynek, spotkali się w holu nowego budynku szkoły, by oficjalnie zakończyć rok szkolny 2023/2024.
Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Elżbieta Osuch, która skierowała słowa podziękowania do pracowników szkoły, dzieciom natomiast pogratulowała wspaniałych wyników edukacyjnych. Następnie, dzięki uprzejmości nieocenionej Rady Rodziców, wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe za swoje niezwykłe osiągnięcia w dziedzinie edukacji, sportu czy relacji rówieśniczych. Odbyły się również spotkania z wychowawcami w klasach, w czasie których wręczono świadectwa wszystkim uczniom.