Zakończenie roku. Podziękowania.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Kończy się rok szkolny 2019/2020. Był to rok zupełnie inny niż poprzednie. W marcu stanęliśmy wszyscy przed niespodziewaną zmianą sposobu nauczania podyktowaną ogłoszeniem pandemii COVID-19. Nikt z nas nie był przygotowany na tak trudną sytuację i pewnie wszyscy pamiętamy, że na początku łatwo nie było. Wspólnie uczyliśmy się pracy i współpracy w innych warunkach. Wprowadzaliśmy nowe metody, techniki a metodą prób i błędów budowaliśmy wspólnie „ zdalne nauczanie”. Niewątpliwie bardzo ważnym elementem stała się stała wymiana informacji miedzy rodzicami i nauczycielami, budowanie nowego systemu wsparcia dla uczniów,  nić porozumienia dzięki której udoskonalaliśmy swoje działania.

I tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolno-przedszkolnej udało nam się wypracować nowe zasady pracy i dzięki nim osiągnąć wspólny sukces.

Z pewnością nie udałoby się to bez pomocy Rad Rodziców Szkoły i Przedszkola – w tym szczególnym czasie byliście Państwo dla nas ogromnym wsparciem. Mogliśmy liczyć codziennie na Państwa pomoc.

Za to zaangażowanie, wytrwałość i wyrozumiałość dziękujemy.

dyrektor i nauczyciele

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego