Tydzień dla Magdy!!! Dołącz do akcji Szkolnego Koła Wolontariatu!!

Tydzień dla Magdy!!!

Zachęcamy do wsparcia absolwentki naszej Szkoły, siostry jednej z naszych uczennic – Magdaleny Hajdackiej z Dyzina.

Ta młodziutka dziewczyna od wielu lat zmaga się z poważną skoliozą kręgosłupa. W swoim życiu przeszła już wiele skomplikowanych operacji. Aktualna diagnoza lekarska jest dramatyczna. Niezbędna jest pilna operacja ratująca życie, która nie jest refundowana przez NFZ.

Od niedawna Magdalena jest podopieczną Fundacji #Drużyna Błażeja.

Nasza Szkoła dołączyła do zbiórki charytatywnej, aby wspomóc działania Fundacji na rzecz Magdy.

Tydzień, od 12 października do 16 października, ogłaszamy

TYGODNIEM DLA MAGDY!!!

Pieniądze zbieramy do specjalnej skarbonki, która zostanie przekazana #Drużynie Błażeja. Zebrane środki trafią na indywidualne konto Magdy, aby wspomóc ją w rehabilitacji po operacji ratującej życie.

Każda złotówka się liczy! Wierzymy, że nasza szkolna społeczność stanie na wysokości zadania!!

Pamiętajmy, razem możemy więcej!

Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu