Życzenia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej

„Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,

Nauczyciel również czegoś się uczy”

Paulo Coelho

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji  i obsługi, uczniów oraz rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy  za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły.

Gronu Pedagogicznemu i Dyrekcji chcielibyśmy podziękować za trud włożony  w nasze kształcenie, za codzienną motywację do walki o dobrą przyszłość, a także za cierpliwość  i wyrozumiałość. Życzymy wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i satysfakcji z odkrywania naszych talentów oraz z osiąganych wyników. Niech Państwa entuzjazm  i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego.

Podziękowania składamy również Pracownikom Niepedagogicznym  za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie naszej placówki. Życzymy zadowolenia
z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.             Rodzicom zaś życzymy cierpliwości w motywowaniu dzieci i zadowolenia z osiągnięć swoich pociech, natomiast uczniom – wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i radości płynącej    z odkrywania tego, co nieznane.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym
będą radosne i spokojne.

 

Rada Samorządu Uczniowskiego

 

 

 

Razem z najserdeczniejszymi życzeniami chcielibyśmy podarować wiersz napisany przez uczennice naszej Szkoły, a wyrecytowany przez naszą uczniowską społeczność. Zapraszamy do oglądania.

 

Brak możliwości komentowania.