XXII Dzień Papieski

13 października 2022r. był dniem szczególnym dla naszej Szkoły- tego dnia odbył się XXII Dzień Papieski. Młodzież, w ramach święta ubrała się na galowo. Naszą szkołę odwiedził ks. proboszcz-Krzysztof Cąkała. Uczniowie przygotowali koncert upamiętniający wyjątkowego papieża Polaka-Jana Pawła II. Podczas uroczystości wystąpił chór szkolny. Uczniowie w trakcie swojego wystąpienia tańczyli i śpiewali piosenki z barwnym i pouczającym przekazem. Według naszych spostrzeżeń cała uroczystość spodobała się zgromadzonym w sali gimnastycznej nauczycielom, uczniom, rodzicom. Mamy nadzieję, że naszą szkołę czeka więcej takich wydarzeń. Było super. Warto, dodać, że w tygodniu poprzedzającym papieską uroczystość uczniowie klas starszych wykonali plakaty, przedstawiające życie i naukę św. Jana Pawła II.

Uczennice 8A

Pola Cichecka, Gabriela Gas,

Lena Cichecka

Relacja powstała z wykorzystaniem sprzętu, zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.