Zakończenie roku szkolnego 2022/23 klas VIII

„Szczęśliwej drogi, już czas….”

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy dzień, szczególnie dla ósmoklasistów żegnających swoich wychowawców, nauczycieli oraz wszystkich, z którymi tworzyli społeczność szkolną przez ostatnie lata.  W tym roku szkołę  ukończyło 55 uczniów klas ósmych. Ich pożegnaniu towarzyszyli licznie zgromadzeni goście, wśród których znaleźli się; wójt Gminy Celestynów – Witold  Kwiatkowski, kierownik Zakładu Obsługi Szkół Gminy Celestynów –  Edyta Wrzosek, ksiądz proboszcz – Krzysztof Cąkała, przewodnicząca Rady Rodziców – Emilia Tomaszewska, dyrektor Szkoły – p. Elżbieta Osuch, wicedyrektor – p. Magdalena Musik, nauczyciele, rodzice ósmoklasistów oraz uczniowie klas siódmych.

Po podziękowaniach i pożegnaniu przez klasy ósme, nastąpiło wręczanie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem, a było ich sporo, aż 25uczniów zasłużyło na takie wyróżnienie. Wręczane również były podziękowania dla uczniów angażujących się w działanie Spółdzielni Uczniowskiej ,,Pszczółka”.

Dyrektor  szkoły – Elżbieta Osuch wyróżniła listem gratulacyjnym rodziców, których dzieci przez przynajmniej trzy lata uzyskały średnią ocen – minimum 5,0. Niespodzianką było przyznanie 6 uczennicom kl. 8a: Joannie Hajdackiej, Julii Tomaszewskiej, Kindze Zwierzchowskiej,  Mai Mikołajczyk, Poli Cicheckiej  i Milenie Bodalskiej nagrody w konkursie ,,Najlepszy Uczeń Gminy Celestynów”. Nagrody te wręczył wójt gminy – Witold Kwiatkowski.

Oficjalna część uroczystości zakończyła się pięknie zatańczonym przez ósmoklasistów polonezem oraz tortem przygotowanym przez rodziców klas ósmych.

Ósmoklasistom gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w szkole średniej.