Delegacja Japońska

W poniedziałek 28 października naszą Szkołę odwiedziła Delegacja Japońska: Hirofumi Nakasone – Senator i Przewodniczący parlamentarnej Izby Radców Japonii oraz Tsukasa Kawada -Ambasador Japonii w Polsce. Towarzyszyli Im: prof. Stanisław Filipek i Hiroaki Ishihara – II Sekretarz Ambasady oraz Dobrawa Dudzień – tłumacz.

Gościom bardzo podobały się: polonez, hymn Szkoły i piosenka w języku japońskim wykonane przez klasy pierwsze (przygotowane przez Sylwię Bieniek – wych. kl. Ia, Ilonę Zawadę-Kurdej – wych. kl. Ib, Julię Cabę – nauczycielkę języka japońskiego) oraz taniec z flagami w wykonaniu uczennic z klas siódmych (przygotowany przez Urszulę Frelek – naucz. plastyki).

Za pomoc w organizacji bardzo dziękujemy Rodzicom – szczególnie uczniów z klas pierwszych.