Grudniowe LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI!

Gdy rozpędzony grudzień zapukał do naszych drzwi, lotem błyskawicy ogarnął nas magiczny, świąteczny nastrój. Uczniowie zakasali więc rękawy, złapali za pistolety do kleju na gorąco, młotki, gwoździe oraz szydełka i w szkolnych LABORATORIACH PRZYSZŁOŚCI rozpoczęła się wspaniała, pełna zapału praca! Uczniowie klasy 6a osiągnęli poziom mistrzowski w tworzeniu pięknych stroików. Wśród ozdób nie zabrakło też dekoracji, wykonanych podczas warsztatów szydełkowania. Trudnego zadania podjęła się klasa 5b, pracowicie wbijając gwoździe, by przygotować piękne gwiazdy z drucika. Młodzi odkrywcy z klasy 3b z zapałem badali iglaste gałązki, obserwując je uważnie z wykorzystaniem lup. Nasze #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI zyskały też na mobilności, jadąc z klasami 4a i 4b na warsztaty bożonarodzeniowe do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku, gdzie bardzo przydały nam się dodatkowe pistolety do kleju na gorąco, aparat i kamery. Zdecydowanie sprawdziło się powiedzenie, że ,,dobre narzędzia to podstawa” !