Warsztaty świąteczne w klasie 3b

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – budują magiczny, świąteczny klimat. Powoli zbliżamy się do tych wyjątkowych dni… W naszej Szkole również czuć już świąteczną atmosferę.

7 grudnia w klasie 3b zostały zorganizowane świąteczne warsztaty z udziałem uczniów i rodziców. Celem spotkania było wzmacnianie więzi uczuciowej z rodzicami, budzenie aktywności dzieci i rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć artystycznych.  W czasie warsztatów powstało wiele pięknych ozdób, które z pewnością będą zdobiły stoły  w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści wraz z rodzicami i rodzeństwem, przy dźwiękach kolęd, wykonywali choinki z filcu, które potem szyli i ozdabiali. Pomocne okazały się  narzędzia zakupione do Szkoły w ramach projektu „Laboratoria przyszłości” – wiertarki, igły, pistolety do kleju na gorąco i wiele innych.

Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie, przygotowanie poczęstunku  i wspólnie spędzony czas.

Relacja powstała z wykorzystaniem sprzętu, zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.