II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski i jego czasy”

Dnia 6.02.2024r. w Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Historycznym ,, Józef Piłsudski i jego czasy”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku przy współpracy Starostwa Powiatowego w Otwocku oraz Prezydenta Miasta Otwock.

Uczniowie naszej Szkoły – Michał Woźniak z klasy 8b oraz Filip Zieliński z klasy 7b zostali finalistami konkursu. Filip znalazł się w ścisłej czołówce – zajął II miejsce!

 Celem konkursu było  przybliżenie, popularyzacja wśród uczniów szkół podstawowych powiatu otwockiego wiedzy dotyczącej historii Polski końca XIX i początku XX wieku oraz postaci Józefa Piłsudskiego.  Dodatkowo kształtowanie postaw patriotycznych   i poczucia szacunku dla dziejów ojczyzny.

            Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Brak możliwości komentowania.