Kolejny sukces uczniów naszej Szkoły!

Dwie drużyny złożone z uczniów naszej Szkoły wzięły udział w IX POWIATOWYM KONKURSIE PRZYRODNICZYM „SZKIEŁKIEM I OKIEM” pod hasłem: „Sole – niezwykłe substancje”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszej rozgrywce uczniowie rozwiązywali test z dziedziny biologii, chemii oraz fizyki. W etapie drugim wykonywali doświadczenia związane z tymi dziedzinami, formułowali obserwacje i wyciągali wnioski. W konkursie wzięło udział 12 drużyn z powiatu otwockiego. Zmagania młodych pasjonatów nauki oceniali organizatorzy.

Miło nam poinformować, że duet Julia Chruścielewska i Emil Laskus zajął 3. miejsce, natomiast praca zespołowa Bartosza Kociszewskiego, Michała Woźniaka i Michała Ząberga zagwarantowała chłopcom 5. lokatę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!