Mamy finalistę konkursu przedmiotowego z chemii

Konkursy przedmiotowe to najważniejsze konkursy wiedzy z poszczególnych przedmiotów organizowane na zlecenie Kuratorów Oświaty. Tym bardziej jesteśmy dumni z uzyskania tytułu finalisty przez ucznia naszej szkoły – Emila Laskusa. Dzięki własnej pracy i rozwijaniu swoich pasji Emilowi udało się zdobyć ten zaszczytny tytuł, którego jednym z profitów jest uzyskanie 7 dodatkowych punktów przy rekrutacji do szkoły średniej.

Do konkursu Emil przygotowywał się pod okiem Pana Krzysztofa Rzążewskiego.

Konkurs był przeprowadzany w trzech etapach począwszy od etapu szkolnego, który odbył się 9 października 2023 r.. Ostatni etap (wojewódzki) odbył się 4 marca 2024r. . Ogłoszenie listy finalistów miało miejsce w poniedziałek 8 kwietnia.

Bardzo ucieszył nas historyczny sukces Emila, dlatego w środę podczas apelu gratulacje złożyli mu:  Pan Krzysztof Rzążewski – nauczyciel chemii, Pani Dyrektor Elżbieta Osuch oraz Pan Profesor Sylwester Porowski – Przyjaciel naszej szkoły.