Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu- sukcesy naszych uczniów.

24.01-26.01 w Lubawie odbył się turniej finałowy mistrzostw polski piłki halowej U15.
Drużyna RKS Bór Regut reprezentowana przez uczniów naszej szkoły: A. Ziubiński 7b, K.Laskus 8b, K. Smolak 8a uległa w finale zespołowi Rekord Bielsko-Biała 1:2. Nasi uczniowie zdobyli srebrne medale i godnie reprezentowali naszą szkołę na arenie ogólnopolskiej.

Marcin Wrzosek-nauczyciel w-f

W klubie RKS Bór Regut trenuję od 7 lat. Każdego roku są rozgrywane dwa sezony ligowe – jesienny i wiosenny. Gramy tam z różnymi zespołami  z okolic Warszawy. W ciągu tygodnia trenujemy trzy razy po półtorej godziny. Do tego czasem dochodzi w weekend mecz ligowy lub sparing.

W tym roku udało nam się awansować na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu. To już był dla nas wielki sukces. Na mistrzostwach, po ciężkiej całorocznej pracy i przy odrobinie szczęścia, udało nam się zająć drugie miejsce.

Kacper Laskus