Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Nowy rok szkolny uroczyście rozpoczęliśmy 4 września. Uczniowie przybyli do szkoły po dwóch miesiącach odpoczynku pełni sił energii, aby poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Wraz z nimi w sali gimnastycznej zgromadzili się rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście           i pracownicy szkoły.

Rozpoczęcie było w tym roku wyjątkowe, powitaliśmy obejmującą stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wsi – panią Elżbietę Osuch, która otrzymała nominację z rąk Wójta gminy Celestynów pana Witolda Kwiatkowskiego. Gratulacje pani dyrektor złożyli także radni – pan Wiktor Piasecki i pan Leszek Gąsiorowski, oraz przedstawiciel  Rady Rodziców pan Piotr Lisowski. Pani dyrektor podziękowała za otrzymaną nominację, powitała uczniów, rodziców, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły i życzyła wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Następnie podziękowano pani Reginie Kwaśniewskiej, pełniącej dotychczas obowiązki Dyrektora Szkoły. Na koniec uroczystości na uczniów czekała niespodzianka – pan policjant wręczył zerówkowiczom     i pierwszoklasistom odblaski,  oraz przypomniał o zasadach bezpiecznego poruszania się po ulicach.

Brak możliwości komentowania.