Wizyta w Instytucie Wysokich Ciśnień w Lasku

Dzięki zaproszeniu Dyrekcji Instytutu Wysokich Ciśnień PAN w Lasku mogliśmy 16 września być uczestnikami spotkania z okazji 45 rocznicy powstania Instytutu.

Uroczystość rozpoczęła się polową Mszą świętą. W programie spotkania była między innymi prezentacja Instytutu ,,Unipress wczoraj, dziś i jutro”, zwiedzanie Parku Innowacyjnego (Hydroekstruzja, Aparatura wysokociśnieniowa), degustacja wysokociśnieniowej kuchni molekularnej (m.in. szyjki rakowe na puree z zielonego groszku, jadalne kwiaty, rolmopsy śledziowe z sosem z jarzębiny, lemoniada z kwiatów czarnego bzu), koncert w stodole.

Ważnym i bardzo miłym punktem były życzenia dla Instytutu od gości z wielu krajów.       W imieniu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Starej Wsi gratulacje i życzenia złożyła      p. dyrektor Elżbieta Osuch wraz z uczniami Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy za zaproszenie i życzymy kolejnych sukcesów.

U.Frelek

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia:

Brak możliwości komentowania.