Rozstrzygnięcie konkursów ” Podróż w czasie. Moje spotkanie z Dzieckiem Syberyjskim” oraz ” Odpadkowy Stworek”

Dnia 28 września 2020r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie dwóch  konkursów, które odbyły się podczas nauczania zdalnego. Plastycznego pt.: „Podróż w czasie. Moje spotkanie z Dzieckiem Syberyjskim” organizowanego z okazji Dnia Dziecka oraz ” Odpadkowy Stworek” organizowanego z okazji Dnia Ziemi.

Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wybór wyróżnionych prac nie należał do najłatwiejszych.

W konkursie plastycznym ” Podróż w czasie. Moje spotkanie z Dzieckiem Syberyjskim” zwołana komisja wyłoniła pierwsze miejsce oraz sześć wyróżnień. Na podium stanęła Małgorzata Kiełtyka, dla której, specjalną nagrodę, ufundował p. Noboru Watanabe. W imieniu Rady Rodziców nagrody                        (bony podarunkowe do Decathlonu) wręczyła p. Dyrektor. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki od p. Ryotaro Sakamoto.

W konkursie ” Odpadkowy stworek” na podium stanęli: Julia Błachnio i Damian Laskus, z klas młodszych Kajetan Jarząbek i Bartosz Kryński