Ślubowanie klas pierwszych

W poniedziałek 16 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie  uczniów  klas pierwszych. W tym dniu pierwszoklasiści zostali włączeni do szkolnej społeczności.

Przejęte powagą chwili pierwszaki wystąpiły w części pierwszej uroczystości. Pokazały wszystkim jak pięknie recytują, śpiewają i tańczą.

W następnej części wychowawczyni klasy I a pani Renata Chmiel-Czop odczytała tekst ślubowania, a uczniowie zgodnym chórem powtarzali słowa przysięgi. Następnie swoje ślubowanie złożyli Rodzice pierwszoklasistów.

Po uroczystym ślubowaniu nastąpił moment pasowania na ucznia, pani  Dyrektor Elżbieta Osuch wielkim ołówkiem dotknęła ramienia każdego nowego ucznia i serdecznie go powitała w naszej szkole, pani wicedyrektor Anna Gładysiak- Kalinowska wręczyła legitymacje szkolne, zaś wychowawczynie podarowały  dzieciom pamiątkowe dyplomy,  a rodzice pudełka wypełnione słodyczami.

Po uroczystości na sali gimnastycznej pierwszaki razem ze swoimi paniami i rodzicami pomaszerowały do przygotowanych przez rodziców klas, w których stoliki „uginały się” od słodkości.

Dla wszystkich pierwszoklasistów i ich rodziców był to dzień wyjątkowy.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia:

Brak możliwości komentowania.