Ślubowanie klas pierwszych.

Dnia 25 października 2019r. o godzinie 9.30 odbyło się ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Polskich Dzieci Syberyjskich w Starej Wsi.

W uroczystości wzięły udział  Dyrektor Elżbieta Osuch, Wicedyrektor Ewa Gas,
ksiądz proboszcz miejscowej Parafii Krzysztof Cąkała, grono pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie klas starszych, oraz licznie zgromadzeni rodzice i goście uczniów naszej Szkoły. Klasy pierwsze przygotowały na dzień ślubowania część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed licznie zgromadzoną publicznością. Również starsi koledzy przekazali pierwszoklasistom słowa wsparcia i życzenia wielu sukcesów w nauce. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły nastąpiła część oficjalna uroczystości – uczniowie złożyli przysięgę na sztandar Szkoły. Następnie Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły dokonały aktu pasowania na ucznia, a wychowawczynie wręczyły pamiątkowe dyplomy. Całą uroczystość uświęcił występ starszej koleżanki, która zaśpiewała piosenkę „Pięknie żyć”. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali od rodziców słodkie niespodzianki. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.

Brak możliwości komentowania.