Turniej “Trzy piłki” w Celestynowie

Uczniowie naszej szkoły w dniach 2 ,9 i 16 lutego wzięli udział w Turnieju “Trzy piłki” zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Gminy w Celestynowie. W zawodach wystartowały reprezentacje czterech szkół: Celestynów, Ostrów, Regut i Stara Wieś. Zawody odbyły się w trzech konkurencjach: piłka nożna, tenis stołowy i koszykówka. Uczniowie walczyli ze sobą w dwóch kategoriach: klasy młodsze 4-6 i starsze 7-8. Na pierwszych zawodach w piłkę nożną nasi uczniowie zajęli: klasy 4-6 czwarte miejsce, klasy 7-8 pierwsze miejsce. Na kolejnych zawodach w konkurencji tenis stołowy w obydwu kategoriach wiekowych uczniowie zajęli trzecie miejsce. Ostatniego dnia rozgrywek w koszykówce młodsi jak i starsi uczniowie zajęli drugie miejsce.

Podsumowując wszystkie wyniki w klasyfikacji generalnej  nasza szkoła zajęła:

• klasy 4-6 czwarte miejsce,
  • klasy 7-8 pierwsze miejsce.

Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, były niezwykle emocjonujące. Nasi sportowcy, jak zawsze, walczyli ambitnie, z twarzy dzieciaków nie schodził uśmiech i wyraz zadowolenia z obecności na turnieju.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę na tych zawodach.