Sałatka owocowa klasy IIIa

Wtorek, 20 lutego był pysznym, owocowym dniem w klasie IIIa. O owocach uczniowie wiedzą bardzo dużo. Każdy uczeń już wie, jak ważne jest jedzenie  owoców – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm.

Wspólne przyrządzanie, a następnie degustacja zdrowej i pysznej sałatki sprawiła dzieciom wiele radości. Sałatka udała się, wyszła wspaniale! Nikogo nie trzeba było namawiać do jej spróbowania, gdyż najbardziej smakuje posiłek przygotowany samodzielnie.
Po takich zajęciach dzieci na pewno zapamiętają, że to co zdrowe może być również bardzo smaczne.

Na zajęciach wykorzystaliśmy deski do krojenia z programu ,,Laboratoria Przyszłości”.