Szkolenie Rady Pedagogicznej pt. ,,Rozwijanie umiejętności uczniów i nauczycieli z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości”

W odpowiedzi na zmiany wdrażane przez MEiN oraz potrzebę uczenia się wykorzystania pomocy zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” w poniedziałek 19 lutego w naszej szkole odbyło się szkolenie Rady Pedagogicznej pt. ,,Rozwijanie umiejętności uczniów i nauczycieli z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości”. W trakcie szkolenia nauczyciele zapoznali się z możliwościami posiadanego wyposażenia i sposobami jego wykorzystania podczas planowania oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych. Prawdziwą skarbnicą pomysłów do wykorzystania okazała się baza na stronie gov.pl.