Warsztaty z filcem II

Tacy sami chociaż różni ciąg dalszy

W dniu 27 listopada 2017r.  klasa IIIc została zaproszona na warsztaty  filcowania do  Szkoły Podstawowej nr 177 w Warszawie. Przed wycieczką uczniowie na zajęciach plastyki przygotowali piękne, kolorowe, wręcz magiczne „łapacze snów” na prezenty dla gospodarzy. Na miejsce dojechaliśmy po pokonaniu porannych korków drogowych. Przed szkołą oczekiwała na nas pani Kalina, z którą udaliśmy się  do szkolnej świetlicy. Tam już na nas czekała pani Kinga, wełna czesankowa, a przede wszystkim  zaczęli się schodzić uczniowie  z którymi byliśmy na warsztatach rzeźbiarskich. Wspólnie po wysłuchaniu instrukcji słownej i pokazowej przystąpiliśmy do wykonania węży i bransoletek. Pracowaliśmy z delikatnością i wytrwałością, dlatego wszyscy byliśmy dumni z uzyskanych efektów.  Miłą niespodzianką był słodki  poczęstunek , a jeszcze milsze okazały się samodzielnie wykonane prezenty w postaci zakładek do książek, którymi zostaliśmy obdarowani. My również wręczyliśmy „łapacze snów, które wzbudziły zainteresowanie, a  na twarzach i uśmiech. Dawanie radości jest naprawdę przyjemne!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy  Pani Kalinie Zajączkowskiej  Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Osób z Autyzmem ,,Nie z tej bajki” oraz Pani Dyrektor Elżbiecie Nowakowskiej za zaproszenie, miłe przyjęcie i poczęstunek , dziękujemy także uczniom i ich opiekunom. Mówimy kolejne „ Do zobaczenia !”

Wychowawczyni klasy IIIc  Ilona Zawada-Kurdej

 

Brak możliwości komentowania.